تعمیر تلویزیون سامسونگ

هنگامی که برای تعمیر تلویزیون های سامسونگ به ما مراجعه میکنند مبینیم که تلویزیون های سامسونگ عمدتا دچار مشکلاتی از قبیل روشن  و خاموش شدن تلویزیون سامسونگ ، ایجاد هاله ی سیاه روی تصویر ، دوتایی شدن تصویر و در حالت استند بای ماندن تلویزیون سامسونگ هستند.

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ 40d5500 و 40d5950

این عیب به این صورت است که تلویزیون روشن می شود و بعد از چند ثانیه دوباره خاموش می شود و مجدد این اتفاق تکرار می شود و این خرابی بیشتر در تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل 40d5500 به وجود  می آید که این خرابی از مین برد تلویزیون می باشد که تعمیرات مین برد در منزل و محل مشتری با ضمانت سه ماهه انجام می شود. تعمیرات با قطعات فابریک و اصلی انجام می شود.

قسمت بالای تلویزیون تیره تر از پایین تلویزیون است

این خرابی در تلویزیون های ال ای دی سری D مربوط به پنل تلویزیون می باشد که برای تعمیر بهترین حالت تعویض پنل می باشد. در سری تلویزیون های F و ES معمولا بک لایت تلویزیون خراب می شود که باید بک لایت تلویزیون ال ای دی سامسونگ تعمیر شود که تعمیرات تلویزیون در منزل و محل مشتری با ضمانت انجام می شود. تعمیرات تلویزیون با قطعات اصلی و فابریک همان مدل از تلویزیون انجام می شود.

تلویزیون بعد از چند ساعت خاموشن می شود

تلویزیون بعد از چند ساعت کار کردن خاموش می شود این خرابی بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد که تعمیرات برد پاور ال ای دی سامسونگ در منزل انجام می شود.

پاک شدن برنامه

پاک شدن برنامه مين برد ال سي دي که به دليل زدن فلش ويروس وارد سيستم مي شود و برنامه ال سي دي را خراب مي کند. براي تعمير ال سي دي هاي که برنامه آنها پاک شده است بايد اي سي حافضه ال سي دي دوباره برنامه ريزي شود.يکي ديگر از عيب هاي تلويزيون ال سي دي خرابي برد مين ال سي دي است که اي سي کنترل کننده برد ال سي دي(CPU) خراب مي شود و برد ال سي دي ديگر قابل تعمير نمي باشد .براي تعمير ال سي دي  بايد برد مين ال سي دي تعويض شود که هزينه تعمير ال سي دي زياد مي شود.

يکي از شايع تريين عيب هاي تلويزيون هاي ال سي دي شکستن پنل تلويزيون است که براي تعمير LCD باید پنل تعويض شود که هزينه تعمير ال سي دي تقريبا هشتاد درصد قيمت تلويزيون می شود.افتادن خط روي پنل ال سي دي جز موارد خرابي پنل ال سي دي است که قابل تعمير نمي باشد و براي تعمير تلويزيون ال سي دي بايد پنل تعويض گردد.

در بيشتر موارد تعمير ال سي دي در منزل و يا محل کار شما انجام مي شود .در موارد اندکي مثلا براي تعويض برد تعمير تلويزيون ال سي دي در منزل امکان پذير نيست و بايد در شرکت انجام شود .ولي در 90 در صد موارد تعمير تلویزیون ال سي دي منزل يا محل کار شما انجام مي شود.

تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ

تلویزیون خاموش شده است

این خرابی معمولا مربوط به برد پاور تلویزیون ال سی دی می باشد که باید برد پاور تعمیر شود معولا در بیشتر موارد برد پاور تلویزیون ال سی دی تعمیر می شود که در موارد کم باید برد پاور تعویض شود که تعمیر و تعویض برد پاور در منزل و محل مشتری انجام می شود.

تلویزیون صدا ندارد

این خرابی بیشتر مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که باید تعمیر و یا تعویض شود که در بعضی موارد از بلندگو تلویزیون نیز می تواند باشد که تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات با ضمانت و قطعات اصلی انجام می شود.

ورودی hdmi تلویزیون کار نمی کند

این خرابی مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که در صورتی که خرابی از cpu تلویزیون نباشد برد مین تعمیر می شود و در صورت خرابی سی پی یو برد باید تعویض شود. تعمیرات با کمترین هزینه در محل و منزل شما .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.