تعمیر تلویزیون ال جی

از خرابی های رایج در تلویزیون های ال جی که هنگام تعمیر تلویزیون ال جی بسیار مشاهده می شود میتوان مشکلات عدیده قسمت اتصالات بخش منبع تغذیه و مخصوصا خازن های صافی که ESR آنها افزایش یافته را نام برد که می  توانند موجب  ایجاد بسیاری از مشکلات مختلف در تلویزیون LCD ال جی شوند که شاید حتی به نظر شما که تعمیر تلویزیون مورد نظر را انجام می دهید نرسد ،  مربوط به بخش منبع تغذیه تلویزیون است.  پس اولین کاری که به عنوان یک تعمیرکار تلویزیون برای تعمیر تلویزیون های ال جی پیشنهاد میکنیم آن است که در بیشتر زمان هایی که مشغول  تعمیر تلویزیون های ال سی دی ال جی انجام هستید  بازبینی منبع تغذیه و بررسی همه خازن های موجود روی برد را انجام دهید ، اگر همه چیز سالم بود روی بردهای دیگر کارهای مشابهی را برای تعمیر تلویزیون اولیه انجام بدهید.

تلویزیون های ال ای دی سری LN

خرابی شایع تلویزیون های ال ای دی ال جی سری LN بک لایت تلویزیون می باشد. خرابی به این صورت است که تصویر تلویزیون قطع می شود ولی تلویزیون صدا دارد. این مشکل به دلیل سوختن ال ای دی های بک لایت تلویزیون می باشد، دلیل این خرابی هماهنگ نبودن برد پاور تلویزیون با ال ای دی ها می باشد و باعث سوختن ال ای دی می شود. تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود و برای اینکه خرابی تکرار نشود ما برد پاور را اصلاح می کنیم. تعمیر بک لایت با قطعات اصلی و با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

تعمیر تلویزیون مدل ۴۲lb۶۷۰۰ و ۴۲lb۶۹۰۰

این مدل تلویزیون داری بک لایت بسیار قوی با نور بسیار روشن می باشند. ولی مشکلی که معمولا در این مدل پیش می آید تاریک شدن نصف تصویر به علت خرابی بک لایت می باشد که قابل تعمیر می باشد و تعمیرات به صورت کاملا تخصصی انجام می شود. تعمیرات با قعات اصلی و با ضمانت انجام می شود.

مشکلات تلویزیون های ال ای دی سری lw

خرابی مین برد تلویزیون

شایع ترین مشکل در این مدل تلویزیون ها خرابی مین برد تلویزیون می باشد که معمولا باعث خاموشی تلویزیون می شود و تلویزیون به حالت استند بای می رود. مشکل به این صورت است که هنگام تماشای تلویزیون به طور ناگهانی خاموش می شود و بعد از روشن کردن دوباره تلویزیون چراغ ال ای دی جلوی تلویزیون چشمک می زند ولی تلویزیون روشن نمی شود. یک مشکل دیگر که در این مدل به وجود می آید این است که تلویزیون روی لوگوی ال جی می ماند و با خاموش و روشن کردن تلویزیون تغییری نمی کند که این مشکل نیز از مین برد تلویزیون می باشد. در بیشتر موارد مین برد تلویزیون قابل تعمیر می باشد و تعمیر تلویزوین در منزل انجام می شود.

7 پاسخ
 1. علی دل
  علی دل says:

  سلام تلویزیون من ال جی مدل ۴۲LV۳۷۱۰ میباشد, تلویزیون روشن بود اون رو خاموش کردم بعد از چند ساعت دکمه روشن شدنش رو میزنم یه چراغ قرمز داره اون آبی میشه اما تلویزیون روشن نمیشه .بنظرتون اشکال از کجاست?

  سلام. برد مین تلویزیون شما خراب شده و در اکثر مواقع برد مین قابل تعمیر است. تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود.

  پاسخ دادن
 2. عشقی
  عشقی says:

  سلام مدل تلویزیون منLG 49LH 510V هستش ضربه خورده و گوشه صفحش شکسته روشن میشه اما تصویر بالاپایین میشه میخواستم بدونم هزینه تعمیرش چقدره؟

  پاسخ دادن
 3. عرفان
  عرفان says:

  با سلام و عرض ادب
  تلویزیون بنده LG به مدل 42Le4500-TA.AMQDLH هستش
  بنده میخواستم از خدمت شما بپرسم که آیا تلویزیون ما از شبکه های دیجیتال تلویزیونی پشتیبانی میکند یا نه؟ و اگر پشتیبانی میکند،چگونه ما آن ها را پیدا کنیم؟
  اگر امکان دارد پاسخ بدهید
  با تشکر

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.